معرفی کلینیک سلامت و دیابت کوروش

مرکز تخصصی سلامت و دیابت کـوروش با ارائه خدمات پزشکی فوق تخصصی، تخصصی، عمومی، کارشناسی و مشاوره ای با همکاری پزشکان و همکاران مجرب و متعهد و بهره مندی از واحد های دیابت و بیماریهای متابولیک، غربالگری و پایش سلامت، مراقبت و کنترل بیماریهای مزمن، اصلاح شیوه زندگی، آموزش عمومی و تخصصی، بازتوانی عوارض بیماریهای مزمن و متابولیک، روشهای نوین بهبود درد، زخم، خدمات پرستاری و بازتوانی و عرضه تجهیزات تخصصی مورد نیاز دیابت و زخم در قالب مجموعه ای کارامد افتخار ارائه خدمات ویژه به مراجعین محترم را دارد.

مرکز تخصصی سلامت و دیابت کوروش بر این باور است که: “سلامتی هدیه آسمانی و سرمایه انسانی است” و برای حفظ این هدیه الهی، بهتـرین راه: “آموزش و پیشـگیری، قبل از بروز بیـماری” می باشـد و در راسـتای نیل به این هدف عالیـه: “خود مراقبتـی به منظور ارتقـای سـطح سـلامت  همـگانی” اقدام به فعالیتـهای گسـترده آموزشـی، درمانی اعم از عمـومی و تخصصـی برای عموم همشـهریان عزیز و سازمانهای مختلف دولتی و خصوصی نموده است، تا بتواند گامی مؤثر و مفیدی در راه “سـلامتی و نشـاط خانواده های ایرانی”طی کند.

 • مرکز تخصصی سلامت و دیابت کوروش واقع در اصفهان خیابان شیخ صدوق، خیابان شیخ مفید با ارائه خدمات پزشکی، فوق تخصصی، تخصصی، عمومی، کارشناسی و مشاوره ای با همکاری پزشکان و همکاران مجرب و متعهد فعالیت می نماید.

راه های ارتباطی

 • ۰۳۱.۳۶۶۴۳۴۴۴

 • kouroshhealth.com

 • اصفهان، خیابان شیخ صدوق، خیابان شیخ مفید، نبش کوچه 5

ساعات مراجعه به کلینیک

شنبه تا چهارشنبه 20:30 – 8:30
پنجشنبه 13:00 – 8:30

مکان کلینیک

به روز باشید …

 • دیابت عصبی

دیابت عصبی چیست؟

جولای 8th, 2021|

به طور کلی در علم پزشکی چیزی به نام دیابت عصبی وجود ندارد؛ اما به طور کلی زمانی که فرد دچار استرس و اضطراب می شود، سطح [...]

 • متخصص دیابت در اصفهان

متخصص دیابت در اصفهان

ژوئن 17th, 2021|

بیماری ها به دلایل مختلف ممکن است به سراغ انسان بیاید. ما در طول زندگی خود ممکن است به بیماری های مختلفی مبتلا شویم؛ بعضی از آن [...]

مرکز تخصصی سلامت و دیابت کوروش

مرکز تخصصی سلامت و دیابت کوروش با هدف ارتقاء سلامت و پایش بیماری های مزمن در سال ۱۳۹۰ با مدیریت ارشد آقای دکتر سید محمد حسینی کازرونی، دارنده ی مدرک شخصی بین المللی (IPC) از انجمن اعتبار بخشی کسب و کار (BAF)، تاسیس شد و با مسئولیت فنی آقای دکتر سید محمد حسینی و آقای دکتر محمد رضا غلامی فعالیت خود را آغاز نموده است.

خط مشی و منشور اخلاقی مرکز تخصصی سلامت و دیابت کوروش

مرکز تخصصي سلامت و ديابت کوروش در راستاي انجام وظيفه و رسالت خود که ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی عموم جامعه و بیماران مزمن و متابولیک منطقه در حد استاندارد جهانی مي‌باشد، جلب اعتماد و افزايش رضايت مشتريان خود را در دستور کار خود قرار داده است. اين مرکز با رویکرد پیشگیری از بروز و شیوع بیماری، کاهش عوارض آن و بروز معلولیت با هدف ارائه خدمات نوين بهداشتی درماني با کیفیت، ضمن تعهد به قوانين و مقررات و توجه به انتظارات کليه ذينفعان، این سيستم‌ مديريت کيفيت را بر اساس استاندارد ISO 9001:2015،  استقرار کرده است و در راستاي بهبود مستمر اثربخشي اين سيستم و دستيابي به اهداف راهبردي خود، سياست هاي زير را دنبال مي نمايد :

 • افزايش تحرکات اطلاع رسانی و تبليغات موثر در راستاي ارتقاء نقش مرکز در سلامت جامعه
 • توسعه زيرساختها جهت افزايش ظرفيت و تنوع خدمات تخصصي درماني
 • همکاري و تعامل سازنده با مراکز خيريه و ساير مراکز درماني
 • ارتقاء کمي و کيفي خدمات آموزشي و آگاه سازي اقشار مختلف جامعه
 • افزايش کيفيت خدمات و مديريت صحيح ارتباط با مراجعين در راستاي ارتقاء سطح رضايت و وفاداري آنان
 • ارتقاء سطح مديريت دانش و مهارت نيروي انساني به عنوان ارزشمند ترين سرمايه هاي سازمان

مديريت ارشد اين سازمان، خود را متعهد به اجراي اين خط مشي مي داند و از درک و اجراي صحيح آن توسط تمامي کارکنان به صورت مداوم اطمينان حاصل مي نمايد .

اين خط مشي در فواصل يکساله و با توجه به جهت گيري هاي استراتژيک سازمان، طي جلسات مدیریتی مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد.

مدارک

پروانه بهره برداری کلینیک کوروش

پروانه بهره برداری

مسئول فنی کلینیک - دکتر سید محمد حسینی کازرونی

مسئول فنی صبح – دکتر سید محمد حسینی کازرونی

مسئول فنی کلینیک کوروش - دکتر محمد رضا غلامی

مسئول فنی عصر –  دکتر محمد رضا غلامی

جوایز و گواهینامه های اخذ شده

کلینیک کوروش

کلینیک کوروش

خدمات کلینیک سلامت و دیابت کوروش

خدماتی که در مرکز سلامت و دیابت کوروش ارائه می شود عبارتند از : مراقبت، پیشگیری، کنترل و تلاش برای کاهش عوارض بیماری های مزمن و متابولیک وابسته به تغذیه از قبیل : دیابت، فشارخون بالا، چربی خون، کبد چرب و….همچنین ارائه خدمات در زمینه ی درمان بیماری های قلبی-عروقی، کلیوی، سرطان ها ، پوکی استخوان و… در مرکز تخصصی سلامت و دیابت کوروش، به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری های متابولیک، با ارائه ی خدمات مشاوره ای و آموزشی، افراد مستعد ابتلا به این نوع بیماری ها شناسایی شده و توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف پزشکی، روانپزشکی، حرکات اصلاحی، پرستاری و ….تحت مراقبت و کنترل قرار می گیرند. همچنین کلیه ی خدمات تخصصی پزشکی زیر نظر پزشکان متخصص، متعهد و مجرب و با به کارگیری و تجهیزات کامل تشخیصی درمانی ارائه می شود.

این کلینیک دارای ۹ واحد و یک فروشگاه می باشد که عبارتند از :

 • واحد ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی

در این واحد خدمات مربوط به بیماری های داخلی، چشم پزشکی، مشاوره ی رشد و تغذیه کودکان و دیابت نوع یک در آن ها، مشاوره زنان و دیابت بارداری، مشاوره تب فیزیکی و توانبخشی، مشکلات مربوط به غدد و…توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص در هر زمینه ارائه می شود.

در این واحد خدمات مربوط به پیشگیری، مراقبت، کنترل و توانبخشی بیماری های متابولیک با حضور پزشک دیابت، مشاوره پرستار دیابت، مشاوره تغذیه، مشاوره روانشناسی، مشاوره فعالیت های فیزیکی و حرکات اصلاحی، مشاوره و درمان پای دیابتی، ترمیم زخم، آموزش های فردی و گروهی خود مراقبتی و ….انجام می شود.

در این واحد خدمات مربوط به درمان تخصصی زخم های دیابتی، بستر، عروقی، سوختگی و زخم های مزمن با روش های نوین انجام می شود. همچنین در این واحد  خدمات کنترل یبوست، بی اختیاری ادراری و دفع با روش بیوفیدبک و….انجام می شود.

در این واحد خدمات مشاوره تخصصی طب فیزیکی و پای دیابتی، درمان دردهای عضلانی-استخوانی و مفاصل، درمان غیر جراحی دیسک های کمر و گردن، درمان آسیب های ورزشی، تزریقات داخل مفصل، توانبخشی بیماران مغزی-نخاعی، لیزرتراپی و…انجام می شود.

در این واحد خدمات معاینه و درمان تخصصی قلب و عروق، کنترل وضعیت فشار خون و سایر عوارض مربوطه، نوار قلب و اکو کاردیوگرافی، تست ورزش ET و… انجام می شود.

در این واحد مشاوره، معاینه و درمان تخصصی چشم، بررسی عوارض چشمی دیابت، تعیین میدان بینایی، تعیین طول قدامی-خلفی چشم، اصلاح عیوب انکساری و … انجام می شود.

در این واح مشاوره مراقبت های پوستی و تجویز دارو، جوان سازی و لیفتینگ، درمان آکنه و ترمیم اسکار، مساژ تخصصی سر، صورت و گردن، کاربردهای تکنولوژی های نوین، انواع لیزرهای زیبایی و درمانی،RF و RF فرکشنال، لیزر موهای زائد و….انجام می شود.

در واحد پرستاری، خدمات تشکیل پرونده، بررسی آزمایشات، مشاوره و خدمات پرستاری بیماری های متابولیک، کنترل و پیگیری و ارائه مراقبت های بهداشتی درمانی، آموزش خود مراقبتی، پیگیری و انجام واکسیناسیون مورد نیاز در دیابت و…انجام می شود.

 • واحد آموزش

در این واحد، خدمات آموزشی خود مراقبتی دیابت، بیماری های متابولیک و مزمن، آموزش انفرادی و گروهی، آموزش عمومی و تخصصی، برگزاری همایش، کارگاه و دوره های آموزشی در ادارت و سازمان ها و ارائه ی گواهینامه ی آموزشی انجام می گیرد.

هدف از خدمات ارائه شده در این واحد، تشخیص به موقع بیماری های متابولیک و غربالگری سلامت، تشخیص زود هنگام بیماری در مرحله نهفته، کنترل، مراقبت و درمان چاقی، پوکی استخوان و… می باشد.

 • فروشگاه سلامت کوروش

در فروشگاه سلامت کوروش، انواع تجهیزات پزشکی، لوازم مصرفی تخصصی مراقبت و کنترل دیابت، لوازم تخصصی ترمیم زخم، انواع بازی های تخصصی درمانی، محصولات سالم غذایی، رژیمی و دیابت و…عرضه می شود.

با ما در تماس باشید

دوستان عزیز هر گونه سوال ، مورد یا مشکلی را از طریق پر کردن فرم زیر با ما در میان بگذارید.