رفع غبغب در اصفهان | از بین بردن غبغب در کلینک کوروش

غبغب یا همان چربی که در زیر چانه تجمع یافته است، از نوع چربی های مقاوم است که معمولا به راحتی از بین نمی رود. غبغب با رژیم غذایی و ورزش هم چندان تغییری پیدا نمی کند و این باعث نارضایتی بسیاری از افرادی است که دارای غبغب هستند. خبر خوب برای این عزیزان این است که امروزه راه ها و روش های غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی ها و رفع غبغب وجود دارد که شما می توانید با استفاد از آن ها چربی های تجمع یافته زیر چانه را از بین ببرید. با تیم پزشکی سلامت و دیابت کوروش همراه باشید تا با روش های از بین بردن غبغب در کینیک کوروش آشنا شوید. ما به عنوان یکی از بهترین مراکز رفع غبغب در اصفهان نیز در حال فعالیت می باشیم.

غبغب چیست؟

به برجستگی زیر چانه که به دلایل مختلف در افراد به وجود می آید، غبغب گفته می شود. این دلایل عبارتند از :

  • عوامل ژنتیکی : افراد ممکن است بر اثر عوامل ژنتیکی دچار تجمع چربی در زیر چانه بشوند و به اصطلاح غبغب داشته باشند و حتی ممکن است از دوران بچگی زیر چانه آن ها برجسته باشد.
  • عدم توزیع متناسب چربی به دلیل برخی از بیماری ها : بر اثر یکسری بیماری ها، توزیع چربی در بدن افراد دچار اشکال می شود و یکی از نواحی مستعد تجمع سلول های چربی، زیر چانه است.

به این دو دلیل عمده، برخی از افراد دارای غبغب هستند.

رفع غبغب در اصفهان

از بین بردن غبغب : رفع غبغب در اصفهان

وجود غبغب در ناحیه زیر چانه موجب نارضایتی افراد است و ممکن است آن ها راه ها و روش هایی نظیر رژیم غذایی و ورزش کردن را برای از بین بردن غبغب خود انتخاب کرده باشند اما به نتیجه ی مطلوب دست نیافته باشند؛ و حتی ممکن است دچار کاهش سایز یا وزن در سایر نقاط بدن خود شده باشند، اما غبغب آن ها از بین نرفته باشد.

به این دلیل، ما به این گروه از افراد توصیه می کنیم که به سراغ روش های مدرن برای از رفع غبغب بروند و به کلینیک های رفع غبغب در اصفهان یا شهر محل سکونت خود مراجعه نمایند تا به روش های نوین پزشکی و دستگاه های پیشرفته ای که برای از بین بردن غبغب از آن ها استفاده می شود، بتوانند مشکل خود را در این خصوص به بهترین شکل ممکن و بسیار موثر، حل کنند.

 تیم پزشکی سلامت و دیابت کوروش استفاده از روش RF را برای از بین بردن غبغب به شما پیشنهاد می دهد. برای آگاهی بیشتر و کسب اطلاعات در این زمینه همچنان با ما همراه باشید.

از بین بردن غبغب به روش RF : رفع غبغب در اصفهان

با وجود روش های تهاجمی و غیر تهاجمی که برای رفع غبغب وجود دارد، ممکن است بپرسید، چرا در کلینیک سلامت و دیابت کوروش از روش RF برای رفع غبغب و کاهش سایز آن استفاده می شود؟ برای پاسخ به این سوال، شما عزیزان را از مزیت های روش RF برای رفع غبغب و از بین بردن چربی های زیر چانه آگاه خواهیم کرد.

رفع غبغب در اصفهان

چرا از روش RF برای از بین بردن غبغب استفاده کنیم؟

امواج RF یا همان Radio Frequency ، امواج رادیویی هستند که جز روش های های غیرتهاجمی برای از بین بردن چربی ها در بخش های مختلف بدن می باشد و برای رفع غبغب هم به خوبی جواب داده است و نتایج برای مراجعه کنندگان بسیار رضایت بخش بوده است. به همین دلیل ما در کلینیک کوروش به عنوان یک مرکز رفع غبغب در اصفهان ، از این روش استفاده می کنیم.

مزیت های روش RF برای رفع غبغب

  • جلسات درمانی برای رفع غبغب به روش Rf کوتاه است و هر جلسه حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشد
  • رفع غبغب به روش RF بدون درد است
  • هزینه رفع غبغب با استفاده از امواج رادیویی Rf بسیار مقرون به صرفه است.
  • امواج RF علاوه بر ایکه باعث شکستن سلول های چربی و تخریب آن ها می شود، کمک به عمل کلاژن سازی پوست و در نتیجه بهبود کیفیت بافت پوست می شود.

این موارد از مهم ترین دلایل استفاده از امواج رادیویی یا روش Rf برای رفع غبغب در کلینیک سلامت و دیابت کوروش ، به عنوان یک مرکز رفع غبغب در اصفهان می باشد.

از شما هم از تجمع چربی اضافه در زیر چانه رنج می برید و به دنبال راهی مطمئن و بدون خطر برای از بین بردن غبغب هستید، هم اکنون با کلینیک سلامت و دیابت کوروش تماس حاصل فرمائید.

تگ :
]درمان چاقی موضعی

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.