کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی

خوشبختانه در عصری که ما در آن زندگی می کنیم، دیگر درمان بیماری های صعب العلاج مثل انواع سرطان، غیر ممکن نیست. با پیشرفت سریع تکنولوژی و تاثیر آن در انواع روش های درمان پزشکی، تحول شگرفی در حوزه سلامت و درمان بیماری های سخت و صعب العلاج رخ داده است و یکی از برترین نمونه های آن استفاده از روش های نوین درمان در کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی در کشور امارات، با همکاری کلینیک سلامت و دیابت کوروش می باشد که در این مقاله به طور کامل شما را با انواع خدمات این کلینیک آشنا خواهیم کرد. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.

درباره کلینیک لیزر اروپا

کلینیک لیزر اروپا یکی از برترین کلینک های ارائه دهنده خدمات درمانی با روش های کاملا متفاوت برای درمان بیماری های سخت می باشد که تحت مدیریت آقای دکتر مایکل وبر، می باشد و دو شعبه در کشورهای امارات و پرتغال دارد. در حال حاضر کلینیک سلامت و دیابت کوروش، با کلینیک لیزر اروپا شعبه امارات در کشور دبی مشغول همکاری می باشد.

در ادامه شما را با انواع تشخیص و درمان در کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی آشنا کرده ایم.

روش های تشخیص بیماری در کلینیک لیزر اروپا

روش های تشخیص بیماری در این کلینیک بسیار منحصر به فرد می باشد و پزشکان این کلینیک قادرند بیماری سرطان را در مرحله ی صفر تشخیص دهند. تشخیص سرطان به این روش با استفاده از تست پروگاسترین می باشد.

همچنین با استفاده از تست CTC، قادرند حساسیت به داروهای شیمی درمانی را از همان ابتدا تشخیص دهند.

کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی ، از امکاناتی برخوردار است که می توانند میزان کاربرد داروهای بیولوژیکال و تعیین میزان حساسیت تومورهای سرطانی به این نوع داروها را تشخیص دهند.

در کلینیک لیزر اروپا با استفاده از آزمایش های ژنتیکی و بالینی به طور کاملا پیشرفته، قادرند روند درمان بیماری را تغییر دهند.

به علاوه در صورتی که تومور، نسبت به روش درمان مقاومت از خود نشان دهد، پروتکل درمان به طور کلی تغییر داده می شود.

چه نوع بیماری هایی در کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی درمان می شود؟

کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی در کشور امارات با همکاری کلینیک سلامت و دیابت کوروش، به درمان بیماری های سخت و صعب العلاج می پردازد؛ بیماری هایی از قبیل :

 • انواع سرطان
 • ناتوانی های جنسی
 • نا باروری
 • دیابت نوع 1
 • بیماری های مربوط به حوزه سیستم ایمنی بدن
 • و ...

کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی

معرفی روش های درمان بیماری در کلینیک لیزر اروپا

در کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی از انواع روش های درمان نوین برای درمان بیماری های صعب العلاج استفاده می شود که در این بخش به معرفی آن ها پرداخته ایم؛ به علاوه در صورت نیاز، و به تشخیص پزشکان متخصص، در مواقعی نیز ترکیبی از چند روش درمانی به صورت تلفیقی جهت درمان بیماری استفاده می شود. انواع روش های درمان در کلینیک لیزر اروپا

 • درمان با استفاده از شیمی درمانی پیشرفته
 • درمان از طریق انجام عمل جراحی
 • درمان به روش رادیو تراپی
 • درمان با استفاده از فوتو دینامیک تراپی
 • درمان به روش ایمیونوتراپی
 • درمان به روش فوتو ایمیونوتراپی
 • درمان سرطان با استفاده از سلول های بنیادی
 • و سایر روش های درمانی از قبیل : درمان های هورمونی و استفاده از داروهای ارگانیک و بیولوژیکی

در واقع طبق تشخیص پزشکان متخصص کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی ، چنانچه درمان سرطان به روش شیمی درمانی موثر واقع شود، از روش شیمی درمانی استفاده می شود و چنانچه این روش پاسخگو نباشد، از سایر روش های ذکر شده، برای درمان بیمار استفاده می شود.

کلام پایانی : کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی

در این مقاله یکی از برترین کلینیک های فعال در حوزه خدمات درمان بیماری های صعب العلاج، کلینیک لیزر اروپا را معرفی کردیم؛ همچنین انواع روش های درمان در کلینیک لیزر اروپا شعبه دبی را نیز عنوان نمودیم که این روش ها در ایران به صورت پیشرفته و دقیق قابل انجام نیستند.

در صورتی که شما دوست عزیز با یکی از انواع بیماری های سخت دست و پنجه نرم می کنید و مایلید جهت درمان به کلینیک لیزر اروپا مراجعه کنید، لطفا با کلینیک سلامت و دیابت کوروش تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را از مشاوران ما دریافت نمایید.

از توجه و همراهی همیشگی تان صمیمانه سپاسگزاریم.

تگ :

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.