لیزر اینتراستشیال برای کاهش وزن و کاهش مصرف انسولین در افراد دیابتی

بیماران دیابتی به دلیل اینکه پانکراس یا لوزه المعده آن ها قادر به ترشح انسولین نمی باشد و یا انسولین ترشح شده از پانکراس عملکرد صحیحی ندارد، لازم است که انسولین تزریق کنند. بسته به نوع دیابت و سطح قند خون این افراد، دوز مصرفی انسولین متفاوت می شود؛ و زمانی که افراد دیابت کنترل شده داشته باشند، میزان مصرف انسولین روزانه هم کاهش می یابد. اما افراد دیابتی همواره به دنبال راه ها و روش هایی هستند که بتوانند با رعایت کردن آن ها دوز مصرفی انسولین را تا حد ممکن کاهش دهند. استفاده از روش های درمانی داروئی و روش های طبیعی می تواند تا حدی در این زمینه تاثیرگذار باشد، اما در این مقاله ما یکی از جدیدترین روش های کاهش وزن و کاهش مصرف انسولین با استفاده از لیزر اینتراستشیال را به شما معرفی کرده ایم. با تیم پزشکی کلینیک سلامت و دیابت کوروش همراه شوید تا شما را مطالب جالبی در این خصوص آشنا نمائیم.

لیزر اینترستشیال چیست؟

لیزر اینترستشیال یا لیزر درمانی تزریقی ، روشی است که در آن امواج نوری از طریق سوزن یا نیدل های مخصوص به بافت های چربی وارد می شود و باعث شکسته شدن آن ها، از بین بردن چربی ها و کاهش وزن می شود.

کاهش مصرف انسولین

لاغری موضعی و کاهش وزن با لیزر اینترستشیال

درمان چاقی موضعی به روش لیزراینترستشیال یکی از موثرترین راه های لاغری موضعی و کاهش وزن است که از طریق تزریق اشعه لیزر و تاثیر آن بر میتوکندری ها و فعل و انفعالات درون سلولی باعث افزایش سوخت و ساز بدن می شود و علاوه بر کاهش وزن می تواند بر بهبود بیماری های متابولیک نظیر دیابت و پرفشاری خون تاثیر چشمگیری داشته باشد.

در لیزرتراپی تزریقی به روش لیزر اینترستشیال ، اشعه ی لیزر کم توان با استفاده از دستگاه لیزر تولید شده و از طریق تعدادی سوزن در بافت های چربی تزریق می شود و شما پس از چند جلسه درمان شاهد کاهش وزن و سایز در نواحی مختلف بدن خود خواهید بود.

تاثیر لیزر اینترستشیال بر کاهش مصرف انسولین در افراد دیابتی

در حال حاضر در کلینیک سلامت و دیابت کوروش برای اولین بار در اصفهان از لیزر اینترستشیال برای درمان چاقی موضعی و کاهش وزن استفاده می شود و این یکی از روش های نوین لاغری موضعی در کلینیک کوروش می باشد.

تا کنون کلیه ی روش های لاغری موضعی در کلینیک کوروش دارای نتایج رضایت بخشی بوده و نتایج مطلوب برای مراجعین محترم حاصل شده است.

کاهش مصرف انسولین

ما در کلینیک سلامت و دیابت کوروش از روش لیزرتراپی اینترستشیال بسیار هدفمندتر بهره برده ایم و به منظور کاهش مصرف انسولین در بیماران دیابتی از آن استفاده کرده ایم.

در بیماران دیابتی که دارای اضافه وزن نیز می باشند و ممکن است از نوروپاتی دیابتی هم رنج ببرند، از طریق کاهش وزن با استفاده از دستگاه لیزر اینترستشیال نه تنها چربی های موضعی پهلو و شکم و سایر نواحی بدن آن ها از بین می رود، بلکه همزمان با کاهش وزن، با قرار دادن فیبرها در لیزر اینترستشیال بر کبد و پانکراس تا حد قابل توجهی قند خون فرد دیابتی کاهش می یابد که این منجر به کاهش مصرف انسولین می شود.

به این ترتیب در روش نوین درمان چاقی با استفاده از دستگاه لیزر اینترستشیال ، می توان به طور موثر قند خون را در افراد دیابتی کاهش داد و این یکی از بهترین راه های کاهش وزن و کاهش مصرف انسولین روزانه در افراد دیابتی می باشد.

کلام آخر

استفاده از دستگاه لیزر اینترستشیال توانسته است در درمان چاقی موضعی و کاهش وزن و همچنین کاهش قند خون و نیز کاهش مصرف انسولین در افراد دیابتی بسیار موثر و مفید عمل کند. شما می توانید برای بهره مندی از مزایای لیزر اینترستشیال در کلینیک سلامت و دیابت کوروش با ما تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران ما بهره مند گردید.

از توجه و همراهی تان صمیمانه سپاسگزاریم.

تگ :
]درمان چاقی موضعی

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.