پاکسازی لنفاوی در کلینیک کوروش | مزیت پاکسازی لنفاوی

آیا با سیستم لنفاوی بدن خود آشنایی دارید؟ آیا می دانید که سیستم لنفاوی چه نقشی در بدن شما دارد و لازم است که پاکسازی شود؟ در این مقاله با تیم پزشکی کلینیک سلامت و دیابت کوروش همراه شوید تا شما را با پاکسازی سیستم لنفاوی به روش کلینیک کوروش و مزیت های آن آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید : درمان لنف ادم دست و پا در اصفهان

سیستم لنفاوی در بدن انسان چیست و چه نقشی ایفا می کند؟

سیستم لنفاوی بخشی از سیستم ایمنی بدن است که شامل شبکه ای از رگ ها می باشد که از درون بافت ها در بدن عبور می کند. مایع لنف از طریق این رگ ها در همه جای بدن در حرکت می باشد و مانند خود در سراسر بدن جاریست.

سیستم لنفاوی وظیفه دارد که سموم و مواد زائد را از بدن دفع کند. سیستم لنفاوی از یکسری گره لنفاوی تشکیل شده است و زمانی که این گره ها مسدود می شود، سیستم تخلیه لنفاوی کار خود را بدرستی انجام نخواهد داد. بنابراین لازم است که گره ها پاکسازی شود.

پاکسازی لنفاوی

اما ممکن است بپرسید پاکسازی لنفاوی چه مزیت هایی دارد و چگونه قابل انجام است؟! در ادامه این مقاله به این موارد پرداخته ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

چرا پاکسازی لنفاوی ؟ مزیت های تخلیه لنفاوی !

زمانی که پاکسازی لنفاوی انجام می شود، سیستم تخلیه ی لنفاوی می تواند کار خود را به درستی انجام دهد. تخلیه ی لنفاوی دارای مزیت هایی می باشد که عبارتند از :

تخلیه لنفاوی مثل ورزش و انجام تمرینات ورزشی سموم را از بدن دفع می کند. زمانی که تخلیه لنفاوی انجام می شود :

  • جریان خون در بدن افزایش پیدا می کند
  • اندورفین در بدن ترشح می شود
  • عضلات بدن تقویت می شود
  • سم زدائی با استفاده از تخلیه لنفاوی ، باعث شادابی پوست می شود.
  • سیستم ایمنی بدن تقویت می شود.
  • تورم و التهابات در بدن کاهش پیدا می کند
  • بدن آرام می گیرد و به اصطلاح باعث التیام عمومی بدن می شود
  • تخلیه لنفاوی باعث کاهش سر دردها می شود

یکی از بهترین روش های پاکسازی لنفاوی ، استفاده از روش ماساژ تخلیه لنف می باشد. در ادامه توضیحاتی در این خصوص برای شما عزیزان آورده ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید!

پاکسازی لنفاوی

ماساژ لنفاوی یا ماساژ تخلیه لنف برای پاکسازی لنفاوی

زمانی که ماساژ تخلیه لنف انجام می شود، عملکرد سیستم لنفاوی بهبود می یابد. از آنجایی که ماساژ لنفاوی بر اساس آناتومی و نحوه ی عملکرد سیستم لنفاوی انجام می شود، بافت های ضعیف در این سیستم ترمیم می شود و این امر به کاهش تورم کمک می کند.

همانطور که گفتیم، گره های لنفاوی در سراسر بدن قرار دارند و حدود 70 درصد عروق لنفاوی در زیر پوست قرار دارد. زمانی که ماساژ لنفاوی انجام می شود، این عروق لنفاوی در زیر پوست تحریک شده و وارد عمل می شوند و سیستم تخلیه ی لنف را وادار می کند که سموم بدن و مواد زائد را تخلیه کند.

پاکسازی لنفاوی در کلینیک کوروش

روش های مختلفی برای پاکسازی لنفاوی وجود دارد و یکی از بهترین ورش های آن استفاده از ماساژ لنفاوی است. ماساژ لنفاوی در بخش های مختلف بدن می تواند انجام شود و روش های مختلفی نیز برای انجام آن وجود دارد. در کلینیک سلامت و دیابت کوروش ماساژ لنفاوی توسط خانم دکتر نوشین پارساگوهر انجام می شود. شما دوستان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی پاکسازی لنفاوی به روش کلینیک کوروش و همچنین دریافت نوبت جهت انجام ماساژ لنفاوی و پاکسازی لنفاوی با شماره تلفن های 5-03136643444 تماس بگیرید. یا از طریق شماره 09138695276 در واتساپ پیام بدهید.

تگ :
سیستم لنفاوی

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.