نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود را بشناسید

آیا با لاغری به روش کویتیشن آشنا هستید؟ در روش اولتراسونیک یا اولتراسوند کویتیشن یا کاویتاسیون، از فناوری اولتراسوند برای تجزیه سلول های چربی زیر پوست استفاده می شود که یک روش غیر تهاجمی بدون نیاز به عمل جراحی برای کاهش سلولیت و از بین بردن چربی های موضعی می باشد. اما سوالی که متناوبا شما عزیزان از ما پرسیده اید این است که کدام نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود ؟ به همین منظور در این مقاله نه تنها شما را با لاغری به روش کویتیشن آشنا خواهیم کرد، بلکه نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود را معرفی می نماییم. لطفا با پزشکان کلینیک سلامت و دیابت کوروش همراه شوید.

بیشتر بدانید :

آشنایی با نسل جدید دستگاه هاى اولتراسوند کویتیشن

با اقدامات لازم قبل و بعد از انجام اولتراسونیک کویتیشن آشنا شوید

قبل از صحبت در مورد نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود ، بهتر است اندکی در مورد روش کویتیشن برای از بین بردن چربی های اضافه بدن بدانید.

مختصری در مورد لاغری به روش کاویتاسیون Cavitation

در این روش با اعمال فشار بر روی سلول های چربی از طریق ارتعاشات اولتراسونیک ، سلول های چربی شکسته می شود. این فشار باعث می شود که سلول های چربی به شکل مایع تجزیه شوند و سپس بدن آن ها را به عنوان مواد زائد از طریق ادرار دفع کند.

در حقیت سلول های چربی شکسته شده، از نواحی مختلف بدن به کبد منتقل می شود و در آنجا به عنوان مواد زائد دفع می شود. این روش درمانی همراه با سایر برنامه های کاهش وزن برای کمک به خلاص شدن از شر چربی های تجمع یافته یا سلولیت ها، روش مناسبی است.

نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود

حال که تا حدودی با چگونگی از بین بردن چربی ها با استفاده از دستگاه کاویتاسیون آشنا شدید، ممکن است این سوال به ذهنتان خطور کند که لاغری به روش کویتیشن چقدر زمان می برد؟ در بخش بعدی به این سوال نیز پاسخ داده ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید.

جلسات اولتراسونیک کویتیش چقدر طول می کشد؟

از آنجایی که لاغری به این روش بر اساس محل تجمع چربی و همچنین نواحی از بدن که با کویتیشن لاغر می شود ، انجام خواهد شد، ممکن است زمان آن متغیر باشد. با این حال، درمان استاندارد طی مدت یک تا سه جلسه با دو هفته استراحت بین هر جلسه، بسته به نوع درمان صورت می پذیرد؛ و هر جلسه حدود 45 تا 75 دقیقه به طول می انجامد.

بنابراین حدود 6 تا 12 هفته طول می کشد تا نتیجه لاغری با کویتیشن را مشاهده نمایید.

آشنایی با نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود

به طور حتم دوستان عزیزی که لاغری به روش کویتیشن را انتخاب می کنند تا چربی های تجمع یافته و سلولیت ها را در نواحی مختلف بدن خود از بین ببرند، مایلند بدانند که این روش لاغری برای کدام نواحی در بدن مناسب تر است و به طور مکرر پرسیده اند نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود کدام بخش ها می باشد؟

در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم، کاویتاسیون اولتراسونیک یا همان لاغری به روش کویتیشن برای از بین بردن چربی های موضعی روشی بسیار مناسب است؛ و نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود شامل : شکم، پهلوها، ران ها، باسن و بازوها می شود. از این روش نمی توان برای تجمع چربی در قسمت هایی از بدن مانند سر، گردن و سایر نواحی استخوانی استفاده کرد.

نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود

تاثیر روش کویتیشن اولتراسونیک بر سلامتی

روش کاویتاسیون اولتراسونیک، باعث می شود که رسوبات چربی در بدن کاهش پیدا کند تا شما بتوانید از شر سلولیت ها و چربی هایی که از بین بردن آن ها با روش هایی چون رژیم غذایی و ورزش امکان پذیر نمی باشد، به آسانی خلاص شوید. در کل کاویتاسیون اولتراسونیک برای کاهش سلولیت بهترین روش است، و باعث بهبود فرم دهی بدن می شود.

کلام پایانی

لاغری به روش کویتیشن یک روش ایمن و مورد تایید FDA می باشد. از آنجایی که این روش، یک روش غیر تهاجمی می باشد، نیازی به بیهوشی، گذراندن دوران نقاهت و استراحت بعد از انجام کاویتاسیون نیست؛ به علاوه از جمله مزیت های این روش، عدم رشد مجدد سلول های چربی تخریب شده می باشد.

در این مقاله شما را با نواحی در بدن که با کویتیشن لاغر می شود آشنا کردیم. امید است آنچه گفته شد برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

تگ :

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.