انواع روش های لاغری و درمان چاقی موضعی در کلینیک کوروش

این روزها سبک زندگی ها به شدت نسبت به گذشته تغییر کرده است و افراد بسیار کم تحرک تر از گذشته شده اند و در پی آن ما شاهد چاقی و اضافه وزن بیشتری در افراد هستیم. برخی از این چربی ها که به صورت سلولیت انباشه می شود، به راحتی از بین نمی رود و لازم است که از انواع روش های درمان لاعری موضعی برای از بین بردن آن ها استفاده شود. ما در کلینیک سلامت و دیابت کوروش با استفاده از انواع دستگاه های لاغری، اقدام به درمان چاقی و رفع سلولیت، به انواع روش های لاغری و درمان چاقی موضعی پرداخته ایم. در این مقاله با ما همراه شوید. ما انواع دستگاه ها و روش های درمانی چاقی موضعی را که در کلینیک کوروش برای از بین بردن چربی ها و لاغری مورد استفاده قرار می گیرد را برای شما معرفی کرده ایم.

سلولیت چیست؟

سلولیت ها نوعی چربی انباشته شده در بخش هایی از بدن انسان می باشد که در مقابل رژیم غذایی و ورزش بسیار مقاوم است و به آسانی از بین نمی رود. به همین دلیل لازم است که از روش های دیگر برای از بین برن آن ها استفاده کرد.

سلولیت ها در حقیقت چربی های زیرپوستی هستند که بین عضلات و فیبرهایی که پوست بدن را به عضله متصل می کند قرار می گیرد و فشاری که این کیسه های چربی به بافت پوست می آورد، باعث به وجود آمدن پوست پرتقالی در آن ناحیه می شود و به شکل فرورفتگی هایی بر سطح پوست قرار پدیدار می شود.

روش های لاغری و درمان چاقی موضعی

جدیدترین روش هایی که برای از بین بردن سلولیت و چربی های موضعی بدن بسیار خوب جواب داده است، روش های غیر تهاجمی هستند که نیاز به عمل جراحی ندارد و با استفاده از دستگاه و اشعه لیزر و ... انجام می شود.

 ما در کلینیک سلامت و دیابت کوروش با استفاد از انواع روش های لاغری و درمان چاقی موضعی با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های لاغری ، به شما برای رفع سلولیت و از بین بردن چربی های انباشته شده در بخش های مختلف بدنتان کمک خواهیم کرد.

در ادامه انواع روش های لاغری و درمان چاقی موضعی در کلینیک سلامت و دیابت کوروش را به همراه دستگاه های مربوطه به شما معرفی کرده ایم.

معرفی انواع روش های لاغری و درمان چاقی موضعی در کلینیک کوروش

در این بخش از مقاله شما را با انواع روش های لاغری و دستگاه هایی که در کلینیک کوروش مورد استفاده قرار می گیرد را برای شما عزیزان معرفی کرده ایم. همچنان با ما همراه باشید.

لاغری به روش اندرمولوژی

یکی از روش های لاغری و درمان چاقی موضعی ، استفاده از روش اندرمولوژی است. اندرمولوژی یکی از جدیدترین روش ها برای درمان سلولیت و درمان چاقی موضعی است. در این روش با افزایش خونرسانی و گشاد شدن عروق، تخلیه چربی ها بسیار آسان تر، از محل تجمع چربی انجام می شود. در حقیقت از طریق دستگاه اندرمولوژی، بافت چربی تحت تاثیر تحریک های مکانیکی قرار می گیرد و تنفس بافت آرام آرام افزایش می یابد و کیسه های چربی تخلیه می شود.

بیشتر بخوانید : درمان چاقی موضعی به روش اندرمولوژى endermology

روش های لاغری و درمان چاقی موضعی

لاغری به روش کویتیشن

از دیگر روش های لاغری و درمان چاقی موضعی ، لاغری به روش کویتیشن است. در دستگاه لاغری به روش کویتیشن اولتراسوند، از امواج صوتی با فرکانس های بالا برای متلاشی کردن دیواره های سلولیت ها استفاه می شود که این چربی ها پس از خروج از کیسه های چربی وارد فضای مایع بدن می شود، سپس گردش این مواد زائد توسط سیستم لنفاوی در بدن صورت می گیرد و در نهایت در کبد تصفیه شده و از طریق ادرار یا تعرق از بدن دفع می شود. در لاغری به روش کویتیشن ، شما نتیجه کار را خیلی زود احساس می کنید.

بیشتر بخوانید : آشنایی با نسل جدید دستگاه هاى اولتراسوند کویتیشن درمان چاقی موضعی به روش کویتیشن یا کاویتاسیون Cavitation آشنایی با کاربردهای دستگاه اولتراسوند LDM-MED در کلینیک کوروش

روش های لاغری و درمان چاقی موضعی

لاغری به روش شاک ویو

در لاغری به روش شاک ویو ، سلولیت ها تحت تاثیر امواج صوتی با انرژی بالا قرار می گیرد. این امواج صوتی با انرژی بالای خود هنگامی که به چربی های زیر پوستی یا همان سلویت ها برخورد می کند، باعث کوچک شدن و به مرور زمان از بین رفتن سلول های چربی می شود، بدون اینکه به دیگر بخش ها، مثلا عضلات، ماهیچه ها و ... آسیب برساند. این روش یکی دیگر از روش های لاغری و درمان چاقی موضعی است.

دستگاه لاغری شاک ویو در حقیقت باعث افزایش گردش خون و افزایش متابولیسم در بخش مورد نظر از بدن فرد می شود و این منجر به شکسته شدن سلول های چربی شده و باعث کاهش سایز  و تناسب اندام فرد می شود.

لاغری به روش RF

لاغری با دستگاه Rf به چند روش مونوپلار، بای پلار، مولتی پلار و کنتراکتایل انجام می شود. این روش یکی از بهترین راه ها و روش های لاغری و درمان چاقی موضعی و درمان تجمع توده های چربی و سلولیت های تشکیل شده در ناحیه شکم، پهلو و ... می باشد.

با استفاده از دستگاه RF ، امواج رادیوئی به همراه یک انرژی کنترل شده در بافت چربی وارد می شود و به این ترتیب سلول های چربی را تخریب کرده و می شکند.

استفاده از امواج رادیوئی یکی از پرکاربردترین روش های درمان چاقی موضعی در تمام نواحی بدن می باشد که عوارض جانبی آن بسیار کاهش یافته وبه حداقل رسیده است.

لاغری به روش لیزر اینترستشیال

لیزر اینترستشیال یکی از جدیدترین روش های لاغری و درمان چاقی موضعی می باشد که در کلینیک سلامت و دیابت کوروش برای اولین بار در اصفهان از این روش برای درمان چاقی موضعی و سلولیت ها استفاده شده است.

دستگاه لیزر اینترستشیال با استفاده از یکسری سوزن های مخصوص که نیدل نامیده می شود، لیزر کم توان را به بافت های چربی وارد می کند. به این روش درمانی چاقی موضعی، لیزر درمانی تزریقی نیز گفته می شود.

استفاده از لیزر اینترستیشال همزمان در بخش های مختلف بدن امکان پذیر است و از اشعه قرمز و مادون قرمز در این روش درمان چاقی استفاده می شود.

روش درمان با استفاده از لیزر اینترستشیال برای درمان انواع بیماری های مربوط به استخوان ها نیز نتایج بسیار رضایت بخشی داشته است.

بیشتر بخوانید : چگونگی روش درمانی لیزر اینترستیشال برای درمان بیماری ها

روش های لاغری و درمان چاقی موضعی

لاغری به روش لیزر آکوپانکچر بایورزونانس

لاغری به روش لیزر آکوپانکچر ، یکی دیگر از انواع روش های لاغری و درمان چاقی موضعی می باشد که به این روش لیزر طب سوزنی نیز گفته می شود. از این روش درمانی به عنوان یک روش مکمل در کنار طب سوزنی و یا یک روش مستقل برای درمان چاقی موضعی و از بین بردن سلولیت ها استفاده می شود.

لاغری به روش لیز سردLLLT و فوتوبایومدولیشن PBM نیز دو روش دیگر برای درمان چاقی موضعی و از بین بردن سلولیت ها می باشد که در کلینیک سلامت و دیابت کوروش می باشد.

فرایند درمان چاقی موضعی در کلینیک کوروش

مراجعین عزیز که برای لاغری و درمان چاقی موضعی به کلینیک سلامت و دیابت کوروش مراجعه می کنند، می بایست ابتدا شرح حالی از خود بیان نمایند؛ مواردی از قبیل :

  • مدت زمان چاقی
  • سوابق بیماری های خاص
  • داروی خاصی که مصرف می کنند
  • بیماری های ژنتیکی
  • سوابق قبلی کاهش وزن و یا افزایش وزن
  • نوع و محل چاقی موضعی یا عمومی در کل بدن
  • علت و نوع چاقی مانند تجمع چربی، تجمع لنف، سلولیت، افتادگی پوست، ضعف عضلات موضع چاقی
  • و ...

پلان درمانی تخصصی در کلینیک کوروش برای درمان چاقی

به منظور شروع فرآیند درمان چاقی موضعی و یا کل بدن، همانطور که گفته شد ابتدا بررسی های لازم مطابق آنچه در بخش قبلی گفته شد صورت می گیرد و از آنجا که این روش های نوین درمان چاقی که مطابق با تکنولوژی روز دنیا می باشد، اثر بسیار مطلوبی بر کنترل چربی، بهبود دیابت، درمان کبد چرب و سندرم متابولیک و به طور کلی بهبود سلامت فرد دارد، حتما لازم است که برنامه ی درمانی فرد مراجعه کنند، زیر نظر مستقیم پزشک دیابتولوژیست انجام شود و پلان درمانی تخصصی برای آن شخص برنامه ریزی شود.

دوستان عزیز، لازم است بدانید که مدت زمان هر جلسه درمانی برای افراد با شراط مختلف، متفاوت بوده و طی دو نوبت در هفته می باشد که هر دوره پکیج درمانی حدود دو ماه به طول می انجامد.

هزینه ی تقریبی درمان نیز تنها پس از انجام مشاوره و معاینه ی پزشک متخصص، مشخص می گردد. ضمنا جلسات مشاوره برای شما عزیزان به صورت رایگان برگزار می شود.

از توجه و همراهی شما تا پایان این مقاله بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره وراهنمائی های لازم با کلینیک سلامت و دیابت کوروش تماس حاصل فرمائید.

تگ :
چاقی موضعی,دستگاه های لاغری

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.