درمان چاقی موضعی و سلولیت با دستگاه لاغری اندرمولوژی

افرادی که تنها در بخش هایی از بدن خود دچار چاقی شده اند و از تجمع چربی ها در آن قسمت ها سلولیت به وجود آمده است، بیشتر از سایر افرادی که به صورت کلی دچار چاقی هستند، برای از بین بردن چربی های موضعی خود با مشکل مواجه هستند. این دسته افراد به دنبال بهترین راه هستند که هم خطر کمتری آن ها تهدید کند و هم نتیجه ی بهتری برای آن ها حاصل شود. اگر شما نیز دچار چاقی موضعی شده اید و به استفاده از روش های لیزر درمانی، لیپوساکشن، عمل جراحی و ... تمایلی ندارید، در این مقاله با تیم پزشکی کلینیک سلامت و دیابت کوروش همراه شوید تا شما را با یک روش جدید برای لاغری موضعی به نام درمان چاقی با دستگاه لاغری اندرمولوژی آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید : عمل جراحی ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم

سلولیت چیست؟

قبل از اینکه درباره ی روش درمان چاقی موضعی با استفاده از دستگاه لاغری اندرمولوژی مطالبی را عنوان کنیم، لازم است که در مورد سلولیت بدانید؛ سلولیت همان چربی های تجمع یافته ای است که دستگاه اندرمولوژی آن ها را هدف قرار داده و به از بین رفتن آن ها کمک می کند. پس با ما همراه باشید تا ابتدا با سلولیت و نحوه ی ایجاد شدن آن آشنا شوید. دستگاه لاغری اندرمولوژی

زمانی که بافت های چربی فشرد می شود و به اصطلاح حالت کپسوله پیدا می کنند، سلولیت به وجود می آید. ایجاد سلولیت بیشتر به دلیل وجود استروژن، در خانم ها بیشتر است. سلولیت ها بیشتر در هیپودرم به وجود می آید و مشکلی که برای فرد به وجود می آورد این است که به آسانی به ورزش و انواع روش های رژیم های غذایی واکنش نشان نمی دهد و از بین بردن این نوع چربی ها به آسانی صورت نمی گیرد.

سلولیت چگونه به وجود می آید و علت آن چیست؟

اغلب در سن بلوغ هورمون استروژن در سلول چربی باعث مهار لیپولیز می شود که این باعث افزایش ذخیره چربی می شود. این افزایش ذخیره سازی چربی تا 300 برابر حجم سلول اتفاق می افتد و تمام فضای سلول چربی را اشغال می کند.

زمانی که سلول چربی بزرگ می شود، رگ های خونی را تحت فشار قرار می دهد و گردش خون در آن ناحیه کاهش پیدا می کند و به این ترتیب حال پوست پرتقالی به وجود می آید. این مشکل در افرادی که مشکل هورمونی دارند بیشتر می شود.

دلیل دیگر به وجود آمدن سلولیت، وجود بیش از حد آب در فضای بافت چربی است.

به طور کلی زمانی که جریان خون در سلول ها کاهش پیدا می کند، مواد حاصل از متابولیسم سلول ها در بافت تجمع پیدا می کند و باعث ایجاد توکسین یا سم می شود. به دلیل کاهش جریان خون، این مواد سمی دفع نمی شود و در سلول می ماند و باعث غلظت و تراکم بالا در فضای سلول می شود. که این باعث تجمع آب در سلول می شود. چرا که طبق قانون اسموز، آب از محلی که تراکم کمتری وجود دارد به محلی که تراکم بیشتری وجود دارد وارد می شود.

دستگاه لاغری اندرمولوژی

حال که با دلایل به وجود آمدن سلولیت آشنا شدید، در ادامه ی مقاله برای شما خواهیم گفتکه چگونه می توان  با استفاده از دستگاه لاغری اندرمولوژی ، این سلولیت ها را از بین برد و چگونه اندرمولوژی می تواند چربی های سلولیت را تحت تاثیر قرار دهد.

هر آنچه لازم است در مورد دستگاه لاغری اندرمولوژی بدانید!

یکی از جدیدترین تکنیک های موجود برای درمان چاقی موضعی و سلولیت، روش درمانی با دستگاه لاغری اندرمولوژی است. در این سیستم درمانی، با افزاش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه ی لنفاوی و به حرکت درآوردن چربی زیر پوست، این چربی ها در منظقه ی مورد نظر سیال شده و سوخت و ساز در آن موضع افزایش می یابد. در واقع کار دستگاه لاغری اندرمولوژی این است که چربی های تجمع یافته به شکل سلولیت را به حالت سیال در آورد.

در صورتی که بدن به این چربی ها نیاز داشته باشد، با کنترل تغذیه و انجام حرکات ورزشی مناسب، این چربی ها در بدن فرد به مصرف می رسد و باعث می شود که لاغری در موضع اتفاق بیفتد.

در روش لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی چربی ها در عمق پوست تحت تاثیر قرار می گیرد و باعث تقویت بافت همبند و سفت شدن پوست، رفع سلولیت و صافی سطح پوست در موضع مورد نظر می گردد و در حقیقت نمای ظاهری پوست نیز ترمیم می شود.

جالب است بدانید روند درمان چاقی با استفاده از دستگاه لاغری اندرمولوژی بسیار دلپذیر و خوشایند است و دارای هیچ عارضه ای نمی باشد.

چرا روش لاغری با  دستگاه لاغری اندرمولوژی را انتخاب کنیم؟

در این بخش از مقاله برخی از مزیت های سیستم درمان چاقی موضعی با دستگاه لاغری اندرمولوژی را برای شما بیان خواهیم کرد تا متوجه شوید که چرا این روش درمانی را برای رفع سلولیت و از بین بردن چربی ها انتخاب کنید و لاغری از این طریق چه مزیت هایی می تواند داشته باشد.

مزایای لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی

  • لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی ، روشی کاملا طبیعی است که در فرایند درمان با استفاده از آن، از هیچ گونه امواج رادیوئی، اشعه ی لیزر و یا انرژی های ناشناخته استفاده نمی شود.
  • در فرایند درمان با استفاده از دستگاه لاغری اندرمولوژی ، فرد هیچ گونه دردی احساس نمی کند و دارای هیچ گونه عوارض جانبی نیز نمی باشد.
  • در لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی در حقیقت لیپولیز کردن چربی انجام می شود اما نه به روش تهاجمی و جراحی.
  • برای درمان افتادگی پوست و شلی نیز از دستگاه لاغری اندرمولوژی استفاده می شود.
  • دستگاه لاغری اندرمولوژی باعث بهبود عملکرد گردش خون و بهبود عملکرد لنف نیز می شود.
  • دستگاه لاغری اندرمولوژی با تحریک فیبروبلاست ها باعث کلاژن سازی می شود.
  • دستگاه لاغری اندرمولوژی برای درمان سلولیت و کاهش سایز، روش بسیار مفید و موثری است.
  • حالت پوست پرتقالی در اثر وجود سلولیت در موضع چاقی را می توان با دستگاه لاغری اندرمولوژی از بین برد.
  • روش لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی برای درمان درد، سم زدائی، لیفت دکلته و لیفت صورت نیز استفاده می شود.

مواردی که ذکر شد از مهم ترین مزیت ها و کاربردهای سیستم درمان چاقی با دستگاه لاغری اندرمولوژی می باشد.

در این مقاله سعی کردیم شما عزیزان را با یکی از روش های درمان چاقی موضعی آشنا کنیم که با استفاده از دستگاه اندرمولوژی می باشد. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. دوستان عزیز چنانچه پس از مطالعه مقالات ما با سوال یا مشکلی مواجه شدید، حتما با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای ما در کلینیک سلامت و دیابت کوروش در ارتباط با لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی بهره مند شوید.

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان!

تگ :
اندرمولوژی,دستگاه های لاغری,لاغری موضعی

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.