مراقبت و کنترل دیابت

کنترل دیابت

خوشبختانه با توجه به نتایج نظرسنجی های مختلف تاکنون رضایت بسیار مطلوب شما را تامین نموده ایم.

مراقبت و کنترل دیابت

با توجه به اینکه بیماری دیابت یک نوع بیماری متابولیک است که عدم توجه به آن می تواند عواقب جبران ناپذیری برای بیمار به همراه داشته باشد و گاهی منجر به قطع عضو و مرگ بیمار نیز می شود، انجمن دیابت آمریکا اعلام کرده است که مراقبت از بیماران دیابتی برای افزایش طول عمر و نیز بهبود روند زندگی این بیماران، برای پیشگیری از ابتلا به عوارض خطرناک این بیماری، مثل کوری، قطع عضو و … امری ضروری و قابل توجه است و بایستی حتما تحت مراقبت و کنترل قرار گیرد.

دیابت یک بیماری پیچیده و مزمن است که نیاز به مراقبت مداوم پزشکی با استراتژی های کاهش ریسک چند عاملی فراتر از کنترل قند خون دارد. آموزش مداوم و پشتیبانی از مدیریت خود بیمار برای جلوگیری از عوارض حاد و کاهش خطر عوارض طولانی مدت بسیار مهم است.

استانداردها و توصیه هایی برای مراقبت و پیشگیری از دیابت در نظر گرفته شده است که به بیماران پره دیابت و یا مبتلایان به دیابت کمک می کند تا بتوانند به خودمراقبتی و یا کنترل دیابت تحت نظر پزشک متخصص بپردازند. این توصیه‌ها شامل اقدامات غربالگری ، تشخیصی و درمانی است که شناخته شده و بسیار قابل اعتقاد است و بر نتایج سلامت بیماران دیابت تأثیر مطلوبی داشته است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعت مراجعه

آدرس

نیاز به کمک دارید؟

جهت ارتباط با ما لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.