غربالگری سلامت

سلامتی خود را جدی بگیرید

خوشبختانه با توجه به نتایج نظرسنجی های مختلف تاکنون رضایت بسیار مطلوب شما را تامین نموده ایم.

غربالگری سلامت

غربالگری سلامت جز اصلی بسیاری از معاینات معمول و رایج پزشکی به شمار می آید. با استفاده از غربالگری سلامت پزشکان قادرند با ارزیابی علائم و نشانه هایی که در مورد یک بیمار مشاهده می کنند، تشخیص نسبتاً دقیقی را نوع بیماری فرد انجام دهند. یکی از بهترین راه های تأیید تشخیص از طریق آزمایش خون می باشد. برای یک فرد سالم نیز، غربالگری سلامت می تواند ناهنجاری هایی را که فرد از آن آگاه نیست نیز تشخیص دهد و با اطلاعات مهمی که به دست می آورد، برای درمان یا پیشگیری بیماری اقدامات لازم را انجام دهد.

بنابراین ، دریافت معاینات منظم و آزمایشات غربالگری برای پیشگیری و درمان بیماری از مهمترین اقداماتی است که هر فرد باید به آن توجه کافی داشته باشد. غربالگری دوره ای سلامت می تواند به شما و متخصص مراقبت های بهداشتی شما کمک کند تا مشکلات موجود را زودتر تشخیص دهند ، تا برای درمان آن هر چه سریع تر اقدام نمایند و به نتایج موفق تری برسند.

همیشه به یاد داشته باشید ، که سلامتی شما بزرگترین دارایی شماست و تشخیص زودهنگام بیماری می تواند حتی جان یک بیمار را نجات دهد. تست غربالگری سلامت می تواند انتخاب خوبی برای تشخیص زود هنگام بیماری باشد.
در کلینیک سلامت و دیابت کوروش واحد پایش یا غربالگری سلامت وجود دارد که در آن :

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعت مراجعه

آدرس

نیاز به کمک دارید؟

جهت ارتباط با ما لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.