واحد درمان چاقی

واحد لاغری

چاقی از جمله معضلاتی است که درصد زیادی از افراد جامعه با آن درگیر شده اند؛ به این دلیل که سبک زندگی بشر تحت تاثیر تکنولوژی، تغییر یافته و اکثر افراد، کم تحرک شده اند. از این رو شاهد این هستیم که هر فردی دچار چاقی موضعی یا اضافه وزن شده است، به دنبال راهی مطمئن و موثر برای کاهش وزن می باشد.

البته راه ها و روش های زیادی برای درمان چاقی موضعی و کاهش وزن موجود دارد، اما همه ی این روش ها صحیح نیستند و در بسیاری از مواقع از مرحله ای به بعد، دیگر برای فرد پاسخگو نمی باشد و نتیجه ی رضایت بخش از کاهش وزن برای او حاصل نمی شود.

در کلینیک سلامت و دیابت کوروش با هدف حفظ سلامتی فرد، پس از بررسی ها و انجام آزمایشات لازم ، نه تنها رژیم غذایی مناسب برای فرد تنظیم خواهد شد، بلکه به منظور اثربخشی رژیم غذایی، حرکات اصلاحی متناسب با فرد و انواع روش های لاغری موضعی با دستگاه برای فرد توسط پزشک متخصص تجویز شده و برنامه رویزی می شود.

روش های نوین درمان چاقی موضعی

اگر شما دوست عزیز انواع روش های لاغری مثل رژیم غذایی و ورزش را امتحان کرده اید و این راه ها برای شما موثر واقع نشده است، لاغری موضعی با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته لاغری به روش های نوین پزشکی چاره ی کار شماست.

ما در کلینیک سلامت و دیابت کوروش با در اختیار داشتن انواع دستگاه های لاغری مدرن، پیشرفته و روز دنیا، از قبیل دستگاه کویتیشن، دستگاه اندرمولوژی و دستگاه لیزر اینترستشیال و … به صورت کاملا امن و بدون عوارض، با همکاری پزشکان متخصص ، خدمات لاغری موضعی را برای شما عزیزان در واحد لاغری کلینیک کوروش ارائه کرده ایم. آیا می دانید بهترین روش های لاغری موضعی در بهترین کلینیک های لاغری کدامند؟ در بخش بعدی انواع روش های لاغری در کلینیک کوروش را معرفی کرده ایم.

روش های نوین درمان چاقی موضعی

لازم به ذکر است که استفاده از دستگاه لیزر اینترستشیال برای اولین با در اصفهان، در کلینیک سلامت و دیابت کوروش انجام شده است و علاوه بر درمان چاقی موضعی، از این دستگاه برای لیزر درمانی برخی از بیماری ها نیز استفاده می شود.

لاغری به روش شاک ویو

یکی از بهترین روش های درمان سلولیت و از بین بردن چربی های موضعی که در بخش هایی از بدن تجمع یافته است، لاغری با دستگاه شاک ویو shockwave است. در این دستگاه از امواج صوتی برای شکستن چربی ها استفاده می شود.

لاغری به روش اندرمولوژی

لاغری به روش اندرمولوژی ، یکی دیگر از انواع روش های لاغری نوین می باشد که از طریق ماساژ عمقی در بافت چربی ها، باعث شکسته شدن سلول های چربی و هدایت آن ها به سمت سیستم لنفاوی می شود. پس از آن، این چربی ها از طریق سیستم لنفاوی همراه با سموم بدن دفع خواهد شد و به این ترتیب ناهمواری ها و سلولیت های ایجاد شده در بخش های مختلف بدن از بین خواهد رفت.

سایر خدمات لاغری در کلینیک کوروش

در کلینیک سلامت و دیابت کوروش ، علاوه بر ارائه روش های نوین و مورد تائید علم پزشکی برای لاغری و درمان چاقی موضعی که غیرتهاجمی هستند، از روش های دیگر نیز برای تخلیه چربی ها و لاغری موضعی ، بنا بر شرایط فرد و مطابق با ارزیابی های فیزیکی او نیز انجام می شود. این روش ها عبارتند از :

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعت مراجعه

آدرس

نیاز به کمک دارید؟

جهت ارتباط با ما لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.