واحد لیزرتراپی

واحد لیزرتراپی

امروزه لیزر درمانی در درمان بسیاری از بیماری ها موثر واقع شده است، و خیر خوب این است که از این روش درمان، برای درمان عوارض بیماری دیابت نیز استفاده می شود. در واحد لیزر تراپی کلینیک کوروش درمان نوروپاتی دیابتی ، زخم پای دیابتی و … با استفاده از لیزر درمانی صورت می گیرد.

لیزر درمانی یکی از جدیدترین روش های درمان غیرتهاجمی است که با استفاده از امواج الکترومغناطیس مادون قرمز، که به بدن وارد می شود، گرمای درون بافت ها را افزایش داده و باعث افزایش جریان خون در آن قسمت ها می شود. با افزایش گردش خود در بافت ها، متابولیسم سلول ها افزایش می یابد و انرژی مورد نیاز در اختیار سلول ها قرار می گیرد که از طریق آن می توانند به ترمیم و بازسازی سلول های آسیب دیده بپردازند.

در واحد لیزرتراپی کلینیک کوروش، برای اولین بار در اصفهان از لیزر اینترستشیال یا لیزر تزریقی برای درمان بیماری ها ، و همچنین درمان چاقی موضعی مورد استفاده قرار گرفته است.

مزیت های لیزر تراپی

قبل از هر اقدامی برای لیزر درمانی بهتر است با فواید این روش درمانی آشنا شوید.

خدمات لیزرتراپی در کلینیک کوروش

دیابت نوع 1 و نوع 2 دارای علائم متفاوتی می باشد. اما به طور کلی علائم دیابت عبارتند از :

درمان بیماری های نوروپاتی دیابتی

درمان بیماری های مفاصل و عضلانی – استخوانی

درمان بیماری های داخلی، قلب و عروق و واریس

درمان بیماری های ریوی، پوست و اعصاب

درمان بیماری های زنان، گوش و حلق و بینی، اطفال و …

کاربرد لیزر ترمیمی

دوست عزیز! آیا شما عوارض دیابت را می دانید؟ آیا می دانید تغییر سبک زندگی تا چه حد می تواند به کنترل دیابت کمک کند؟ آیا می دانید درماتیت وابسته به بی اختیاری چیست؟ در صورتی که به دیابت مبتلا هستید می توانید با مراجعه به یک متخصص دیابت در اصفهان ، نه تنها اطلاعات کاملی در ارتباط با بیماری خود و عوارض آن کسب کنید، بلکه در صورتی که در حال حاضر به عوارض مزمن این بیماری مبتلا شده اید، برای درمان شما اقدامات لازم انجام شود.

ممکن است بپرسید آیا لیزر درمانی برای درد زانو هم می تواند موثر باشد؟ پاسخ این سوال مثبت است. اشعه لیزر برای درمان زانو درد و سایر دردهای عضلانی و استخوانی کاربرد دارد.

درمان زانو درد با لیزر تراپی

اشعه لیزر با بهبود و افزایش گردش خون به بازسازی و بازیابی سلامت مجدد سلول ها کمک می کند؛ در نتیجه التهابات موجود در ناحیه زانو به شدت کاهش می یابد. علاوه بر این، لیزر درمانی باعث آزاد شدن هورمون آندورفین در بدن می شود و این منجر به کاهش درد زانو خواهد شد.

درمان عوارض کرونا با لیزر درمانی

بسیاری از عوارض باقی مانده ناشی از کرونا که پس از طی کردن مرحله حاد بیماری در بدن فرد عارض می شود، تا چند ماه بعد نیز ماندگار خواهد بود. عوارضی از قبیل تنگی نفس ، سرگیجه، ضعف عمومی و … که به علت وجود برخی التهابات ناشی از این بیماری در بدن فرد می باشد. لیزرتراپی با کاهش التهابات ایجاد شده، در بهبود و درمان عوارض بیماری کرونا نیز موثر واقع شده است.
به علت عدم ایجاد حرارت، این درمان کاملا بدون درد بوده و هیچ عارضه جانبی برای آن گزارش نشده است و از آنجا که که دارای اثرات سیستمیک در کل بدن است، با تاثیر روی عروق در سر تا سر بدن در پیشگیری از عوارض دیابت در سایر نقاط از جمله چشم، قلب و کلیه نیز موثر است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ساعت مراجعه

آدرس

نیاز به کمک دارید؟

جهت ارتباط با ما لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.