ویزیت و مشاوره آنلاین در کلینیک سلامت و دیابت کوروش

کلینیک سلامت و دیابت کوروش به منظور بهبود دسترسی بیماران به پزشکان متخصص و بهره مندی از مراقبت های پزشکی در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت، امکان ویزیت و مشاوره آنلاین را برای بیماران محترم فراهم کرده است. به منظور آشنایی هر چه بیشتر با نحوه ی ویزیت و مشاوره آنلاین در کلینیک سلامت و دیابت کوروش و نیز آگاهی از مزیت های آن این مقاله را تا پایان مطالعه نمائید.

آشنایی با سیستم ویزیت و مشاوره آنلاین در کلینیک کوروش

در کلینیک سلامت و دیابت کوروش بستری فراهم شده است که افراد مختلف که نیاز به مشاوره دارند یا بیماران محترم برای ویزیت شدن توسط پزشکان و متخصصان کلینیک می توانند به صورت آنلاین این کار را انجام دهند.

در کلینیک سلامت و دیابت کوروش خدمات مشاوره پزشکی و روانپزشکی به صورت آنلاین ارائه شده است و افراد در سراسر جهان می توانند توسط سیستم سلامت بدون مرز کلینیک کوروش از خدمات آن بهره مند شده و در شرایط مختلفی که ممکن است بر جامعه حاکم باشد و یا در شرایط مختلف فیزیکی خود بیمار، بدون نیاز به مراجعه حضوری به کلینیک ، بیمار مشکل خود را با پزشک مربوطه در میان بگذارد و دیگر دغدغه و نگرانی های گذشته را نداشته باشد.

ویزیت و مشاوره آنلاین

ایا مایلید تا با برخی از مهم ترین مزیت های ویزیت و مشاوره آنلاین آشنا شوید؟ پس همچنان با ما همراه شوید.

مزیت های ویزیت و مشاوره آنلاین

در این بخش از مقاله شما را با مزیت های ویزیت و مشاوره آنلاین آشنا خواهیم کرد. به این ترتیب شما عزیزان در مواقعی که امکان مراجعه حضوری به مراکز درمانی و کلینیک ها وجود ندارد، می توانید به صورت آنلاین برای درمان بیماری خود اقدام نمائید.

  • امکان دسترسی کلیه ی افراد در هر کجای دنیا به پزشکان متخصص و بهره مندی کلیه ی خدمات و مراقبت های پزشکی، حتی در مناطق محروم و روستایی که امکان برقراری ارتباط از طریق اینترنت وجود داشته باشد، منجر به برقراری عدالت سلامت شده و برای همه ی افراد این امکان وجود دارد که سلامتی خود را بازیابند.
  • با برقرای ارتباط آنلاین، به شکل قابل توجهی می توانید در زمان صرفه جوئی کنید. چه پزشکان و چه بیماران و به طور کلی کادر درمانی با حذف مدت زمانی که در مسیر برای مراجعه به مرکز درمانی می گذرد، می توانند در وقت خود صرفه جوئی کنند، چرا که دیگر نیاز به مراجعه به محل نیست.
  • امکان استفاده از تجربیات و دانش پزشکان از هر نقطه از جهان

این مواردی که ذکر شد از مهم ترین مزیت های ویزیت و مشاوره آنلاین در کلیه ی مراکز در مانی و همچنین در کلینیک کوروش می باشد.

ویزیت و مشاوره آنلاین

در ادامه نحوه ی ویزیت و مشاوره آنلاین در کلینیک سلامت و دیابت کوروش را برای شما آموزش داده ایم. برای این منظور مراحل زیر را با ما دنبال کنید.

آموزش ویزیت و مشاوره آنلاین در کلینیک کوروش

  • مرحله اول : به وب سایت رسمی کلینک کوروش به آدرس kouroshhealth.com مراجعه کنید.
  • مرحله دوم : از منوی وب سایت کلینیک کوروش، گزینه ی درخواست مشاوره آنلاین را کلیک نمائید.
  • مرحله سوم : فرم درخواست ویزیت و مشاوره آنلاین برای شما نشان داده می شود. در فرمی که مشاهده می کنید، اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید.
  • مرحله چهارم : در بخش درخواست مشاوره، نوع مشاوره را انتخاب کنید.
  • مرحله پنجم : سپس در قسمت بعد پزشک مربوطه را انتخاب کنید.
  • مرحله ششم : در صورتی که تمایل دارید هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید، گزینه ی پرداخت آنلاین را انتخاب کنید و دکمه ی ارسال را کلیک نمائید تا به درگاه پرداخت زرین پال هدایت شوید.
  • مرحله هفتم : پس از پرداخت هزینه ی ویزیت یا مشاوره، عکس فیش پرداختی را به شماره ی 09138695276 در واتساپ ارسال نمائید.

پس از آن در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما بررسی شده و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

به این تریتب شما عزیزان می توانید از خدمات سلامت بدون مرز کلینیک سلامت و دیابت کوروش در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز بهره مند گردید.

تگ :
مشاوره آنلاین,ویزیت آنلاین

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.